Telephone: +0800 123 4567
+0800 123 4567
 

“Koçum Babam” Projesi’ne Muhteşem Gala

Anasayfa » Haberler » “Koçum Babam” Projesi’ne Muhteşem Gala

Federasyonumuz tarafından hayata geçirilen “Koçum Babam” projesi muhteşem bir gala gecesiyle tamamlandı.

Spastik Engelliler Federasyonunu tarafından hayata geçirilen ve İç İşleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nca desteklenen “Koçum Babam” projesinin gala gecesi yapıldı.

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yalova Ak Parti Milletvekili Fikri Demirel, Yalova Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve protokol üyelerinin katıldığı “Koçum Babam” projesinin gala gecesi, uygulama otelinde yapıldı. Geceye, projeye iştirak eden engelli babaları ile çocukları da katıldı.

Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Arslanhan’ın açılış konuşmasını gerçekleştirdiği gala gecesinde kısaca projenin amacından bahsetti. Arslanhan, projenin amacının babaların engelli çocukları ile daha fazla zaman geçirmesini sağlamak olduğuna dikkat çekerek hayat koçluğu eğitimi alan engelli babaların, çocuklarıyla daha fazla zaman geçirerek eşlerinin yükünü hafiflettiğini söyledi. Konuşmasına devam eden Arslanhan, projeye verilen destekten ötürü protokol üyelerine tek tek teşekkürlerini sundu.

Programın sonlarına doğru projeye katılan engelli babaları, tek tek sahneye davet edilerek katılım belgeleri takdim edildi.

Posted on